5m

-4m lub 6m-

Wykrywacz tlenku węgla

Tlenek węgla, czyli nieorganiczny związek chemiczny z grupy tlenków węgla, mający silne właściwości toksyczne może być zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia i życia. Dlatego też branża techniczna postanowiła znaleźć sposób, który pomoże nam się uchronić przed szkodliwym działaniem tej substancji, a sposobem tym jest domowy wykrywacz tlenku węgla.

Wykrywacz tlenku węgla, który dla bezpieczeństwa swojego i bliskich możemy zamontować w domu jest to alarm wpinany do gniazdka. Działanie tego alarmu opiera się na stałym monitorowaniu powietrza na obecność szkodliwego czadu.

W przypadku wystąpienia w powietrzu tlenku węgla, w urządzeniu uruchamiają się diody LED oraz włącza się alarm dźwiękowy. Nie ulega wątpliwości, że domowy wykrywacz tlenku węgla to niezwykle użyteczna nowinka techniczna, która może znaleźć zastosowanie w każdym budynku mieszkalnym, gwarantując lokatorom bezpieczeństwo zarówno w dzień, jak i w nocy, dlatego warto rozważyć zakup tego urządzenia, mając na uwadze, że zdrowie i życie nasze i naszych bliskich jest bezcenne.