5m

-4m lub 6m-

Volkswagen Passat – niedroga limuzyna

Jeżeli rozglądasz się za pojazdem, który będzie się elegancko prezentował, sprawdzi się zarówno przy jeździe po mieście, jak i na długich trasach, rozważ zakup Volkswagena Passata. Choć samochody marki Volkswagen słabo tracą na wartości i są zazwyczaj sporo droższe niż auta o porównywalnych parametrach innych marek, to jednak kilkunastoletni samochód można nabyć w całkiem przyzwoitej cenie. Jeżeli dysponujemy kwotą kilku tysięcy, możemy kupić dwudziestoletni egzemplarz z serii B4.

Słynie on z dobrego wykonania i trwałości. Ponadto ma bardzo obszerne nadwozie, co wpływa na komfort jazdy oraz auto jest dosyć odporne na korozję. Są to samochody, do których bez problemu znajdziesz części zamienne w razie awarii, a naprawy nie są kosztowne.

Passat B4 produkowany był w latach 1993-1996. Jeżeli zależy Ci na tanim, ale trochę młodszym samochodzie, możesz zdecydować się na ten model, ale z serii B5. Z pewnością będziesz zadowolony, ponieważ pojazdy tego niemieckiego koncernu słyną z niezawodności i wysokiej jakości.