5m

-4m lub 6m-

Sceny świetlne

Nowoczesne domy, zwane inteligentnymi, wyposażone są w systemy automatycznej regulacji światła. Jest to możliwe dzięki temu, że dziedzina zajmująca się światłem jest bardzo kreatywna i osiągnęła wysoki poziom rozwoju. Cały czas się udoskonala i wprowadza na rynek wciąż nowe rozwiązania. W efekcie tego stałego progresu możemy się cieszyć w naszych domach nowinkami technologicznymi.

Wszystkie obwody zainstalowanego w domu oświetlenia możemy kontrolować zdalnie za pomocą uniwersalnego pilota, telefonu, paneli dotykowych, tabletu, komputera bądź klawiatur ściennych. Jest również opcja kontroli z użyciem czujników ruchu albo natężenia światła a nawet według opracowanego planu czasowego. Wielkim powodzeniem cieszą się sceny świetlne, gdzie w jednym miejscu mogą być zapalone lampy o różnym natężeniu. Jest to wygodne, gdy oświetlenie boczne jest słabsze a to centralne działa w stu procentach.

Taka regulacja oświetlenia oparta na wysokiej klasy automatyce dobrze się sprawdza w różnych pomieszczeniach i jest godna polecenia.