5m

-4m lub 6m-

Samochód dla całej rodziny

Auta rodzinne cieszą się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością. Każdy z koncernów samochodowych posiada w swojej kolekcji co najmniej kilka takich modeli, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej rozkapryszonej rodzinie. Tak, tak pojęcie rodziny ma wiele znaczeń, nie zawsze oznacza spokój i wielką miłość.

To właśnie na pokładzie samochodu bardzo często dochodzi do sprzeczek oraz kłótni pomiędzy dziećmi. Długie i męczące podróże, choć zmierzają do wymarzonego celu wakacyjnego, to jednak nie zawsze działają na nas korzystnie. Sami jesteśmy znużeni długą drogą, czy staniem w korku.

Dlatego też auto rodzinne powinno nie tylko szybko i bezpiecznie dowieźć nas na miejsce, ale także zagwarantować zajęcie dla małych podróżników. Współczesne samochody posiadają wiele opcji multimedialnych do odtwarzania muzyki, ale także ukochanych bajek, specjalne miejsca na ich zabawki, napoje, a także drobne przysmaki. Wszystko po to, aby dziecko nie zdążyło zauważyć ile kilometrów mamy jeszcze do pokonania.