5m

-4m lub 6m-

Popularne grupowe rejsy

Nie ma nic lepszego od spędzenia wakacji w gronie najbliższych, nawet najbardziej nudne miejsce może okazać się niezapomnianą przygodą. Niemniej jednak w tych atrakcyjnych kurortach można się fantastycznie bawić.

Z tego względu coraz częściej, zamiast na romantyczne wypady we dwoje, decydujemy się na wyjazd większą grupą. Jak się okazuje statek rejsowy zdaje się być doskonałym pomysłem na realizacje takich wyjazdów. To odpowiedni pomysł na wieczór kawalerski kielce.

Co więcej grupowe rejsy to nie tylko dobra zabawa, ale także szansa na obniżenie kosztów związanych z wakacjami, bowiem w zależności od ilości osób można uzyskać wysokie rabaty. Dlatego też grupowe rejsy wycieczkowe to także doskonały pomysł na organizacje oryginalnej imprezy integracyjnej, firmowej bądź prywatnej, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, a w ostatnim czasie nawet i imprezy rozwodowej, co jest dość popularne poza naszymi granicami.

Niemniej jednak coraz częściej również polskie grupy można spotkać na pokładzie, o czym świadczy zapotrzebowanie na polskich pilotów.