5m

-4m lub 6m-

Podgrzewana bluza

Jesienna słota czy zimowy mróz są bardzo nieprzyjemne zarówno dla naszego samopoczucia, jak i ciała, bowiem podczas takiej pogody znacząco obniża się temperatura ciała, które nawet pod wieloma warstwami ubrań po całym dniu jest zwyczajnie przemarznięte. Rozwiązaniem tej sytuacji może być podgrzewana bluza, która zapewni nam ciepło niezależnie od pogody.

Mimo swojego zaplecza technologicznego, jest to normalna część garderoby, która nie wyróżnia się ani wyglądem, ani wagą. Na czym więc polega funkcja grzewcza tej odzieży? Podgrzewana bluza z przodu i z tyłu ma zamontowane elastyczne panele grzewcze, które są zasilane przy pomocy standardowego powerbanku.

Ta innowacyjna część garderoby daje nam ponadto możliwość wyboru temperatury spośród trzech dostępnych poziomów. Nie ulega wątpliwości, że podgrzewana bluza to świetne rozwiązanie nie tylko dla osób ceniących sobie ciepło, ale dla wszystkich, których praca czy tryb życia zmuszają do spędzania wielu godzin poza domem w trakcie trwania chłodniejszych pór roku.