5m

-4m lub 6m-

Nissan Almera – tanio, ale czy warto?

Szukasz auta w niskiej cenie? Zależy Ci na tym, aby kupić auto, które posłuż Ci jako środek transportu do pracy, a przy tym nie będzie sporym nadwyrężeniem dla Twojego budżetu domowego? Mamy dla Ciebie świetną radę . Jeśli dysponujesz kilkoma tysiącami złotych, rozważ zakup Nissana Almery.

Nissan Almera to jeden z najbardziej niezawodnych modeli marki. Na rynku wciąż można znaleźć pojazdy, które były regularnie serwisowane i nie było z nimi większych problemów technicznych.

Co więcej, jeśli znajdziesz egzemplarz z dużym przebiegiem, nie rezygnuj od razu. Wśród właścicieli tego modelu krąży opinia, że silniki są w stanie wytrzymać nawet pół miliona kilometrów.

Oczywiście, pojazd ma zarówno zalety, jak i wady. Głównym minusem samochodu jest dosyć małe wnętrze i słaba odporność na korozję.

Z tego powodu warto przy zakupie skontrolować nie tylko stan nadwozia, ale również sprawdzić, w jakim stanie jest podwozie. Jednakże jeśli zdecydujesz się na ten model, z pewnością nie będziesz miał wielu powodów do narzekania.