5m

-4m lub 6m-

Największe sale na konferencje w Gliwicach

Coraz częściej organizowane są różnego rodzaju konferencje. To na nich dyskutuje się o najważniejszych sprawach związanych ze światem nauki, polityki czy nawet o stosunkach dwóch firm, które chcą rozpocząć współpracę. W takim momencie bardzo ważne jest miejsce, w którym przygotowywana jest taka konferencja. Chodzi o to, aby była zapewniona odpowiednia atmosfera do przeprowadzania tego typu rozmów i żeby wszyscy w takim miejscu dobrze się czuli.

Dlatego też, jeśli chcemy mieć pewność, że nasza konferencja będzie przygotowana na najwyższym poziomie, to powinniśmy zobaczyć co mają nam do zaproponowania Gliwice.

Przemyślmy co potrzebujemy

Zanim zaczniemy rezerwować jakąś salę konferencyjną, powinniśmy najpierw przemyśleć czego od niej oczekujemy. Ile osób ma być na takiej konferencji, czy po jej zakończeniu ma być jakiś poczęstunek, czy jej uczestnicy będą tam nocować. W zależności od tego ile osób ma się pojawić na naszej konferencji, taką dużą salę będziemy potrzebować.

Jeśli wiemy, że tych ludzi ma być bardzo dużo, to warto zobaczyć co do zaoferowania będzie miało nam Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jest to nowoczesny budynek, posiadający 6 sal z czego największa może pomieścić prawie 500 osób, wyposażona w cyfrowy system tłumaczeń symultanicznych, jak również w system wideo-konferencyjny. Do tego centrum jest klimatyzowane i posiada łącze internetowe. Jeśli będzie zachodziła taka potrzeba będziemy mogli przygotować bankiet dla 300 osób, albo zaproponować nocleg dla 3500 osób.

Jeśli szukamy miejsca, w którym będziemy mogli spotkać się z kilkoma tysiącami ludzi, to tutaj będziemy mieli wszystko, co będzie nam potrzebne.

Szukamy czegoś kameralnego?

Jeżeli nadal szukamy sporej sali konferencyjnej, ale jednocześnie takiej, która będzie bardziej kameralna, bo nie będziemy w aż tak dużym gronie, to warto zobaczyć co może nam zaoferować Qubus Hotel w Gliwicach. Mamy tutaj do dyspozycji 2 sale na 50 osób, możliwość przygotowania bankietu na 54 osoby oraz noclegu dla 143 osób. Każda z sal oferuje klimatyzację, internet, ekran, projektor oraz nagłośnienie.

Do wyboru będziemy mieli jeszcze Hotel Royal, a w nim jedną salę na 50 osób, restaurację która pomieści taką samą ilość ludzi, oraz nocleg dla 67 osób. Jeśli to nam odpowiada bo szukamy czegoś małego, co zapewni nam bardziej intymny klimat, to może się okazać, że ta propozycja będzie idealna. Warto zobaczyć jakie sale konferencyjne są oferowane w Gliwicach. Jeśli zapoznamy się z tymi ofertami, to łatwo możemy znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.