5m

-4m lub 6m-

Długie zimne ognie na wesele, śluby i inne uroczystości

Zimne ognie to znacznie tańsza oraz bezpieczniejsza alternatywa dla tradycyjnych fajerwerków. Po podpaleniu emanują one pięknymi srebrno-złotymi iskierkami, które to są naprawdę uroczym efektem świetlnym. Mogą one występować w różnych długościach, co ma znaczenie szczególnie gdy mowa o ich wykorzystaniu. Zimne ognie to prawdziwie uniwersalne akcesoria, ponieważ zastosowanie odnajdują niemalże przy każdej okazji. Świetnie nadadzą się na wesele, osiemnastkę, zimowe święta lub też sylwestra. Nie są one drogie, dlatego też można sobie na nie pozwolić chociażby podczas zwykłego przyjęcia urodzinowego lub imienin.

W każdym przypadku dadzą jednak zniewalający efekt. Nie da się ukryć, że zimne ognie cieszą się stałą popularnością, która raz wzrasta raz nieco się obniża. Oferują one nie tylko bajkowy i czarujący klimat, ale też okazję do zrobienia fenomenalnych zdjęć. Być może właśnie dlatego pojawią się często na tak oficjalnych okazjach jak wesela. Bez wątpienia są alternatywą nie tylko dla mających swój blask lampionów, ale też zwykłych fajerwerków. Są one od nich o wiele tańsze, a dodatkowo nie wymagają zachowywania aż tak wielkich środków bezpieczeństwa.

Bardzo często korzystają z nich bowiem także dzieci.

Sposoby na wykorzystanie zimnych ogni na weselu

Wesele jest bez wątpienia taką okazją, na której interesujące i piękne akcesoria są jak najbardziej wymagane. Już same zimne ognie mogą zaproponować wiele pięknych zastosowań, które z pewnością przypadną do gustu parze młodej, ale i gościom. Z zimnych ogni można skorzystać już na samym początku wesela, witając nimi podjeżdżających pod salę nowożeńców. Warto jednak decydować się na to w okresie jesienno-zimowym, kiedy to ciemno robi się stosunkowo wcześnie. Poza tym, zimne ognie mogą również zaoferować piękny efekt podczas pierwszego tańca pary, a także wjazdu tortu na salę weselną.

Nie da się ukryć, że są one również świetnym pomysłem na prezent dla gości. Warto wtedy opatrzyć je stosowna etykietą z podziękowaniami oraz zachęcić do korzystania z nich podczas imprezy. Oczywiście, dobrze jest obdarować dość dużą liczbą zimnych ogni tak, aby móc część z nich zabrać po prostu do domu. W końcu na tym polega cała idea wręczania gościom symbolicznych podarunków. Zazwyczaj dzieje się tak, że na zimne ognie nie ma specjalnie przeznaczonego miejsca w programie całego wesela. W związku z tym goście korzystają z ich na przełomie całej imprezy, sprawiając, że fotografie z niej mogą być świetliste i magiczne.