5m

-4m lub 6m-

Czujnik w portfelu

W dzisiejszych czasach nowinki technologiczne są w stanie sprostać większości naszych wymagań, w znaczący sposób ułatwiając codzienne życie.

Dlatego też działanie nowoczesnych urządzeń z branży technicznej coraz częściej odnosi się do funkcjonowania w prozaicznych sytuacjach.

Do takich urządzeń z pewnością zaliczyć możemy czujnik, który noszony w portfelu zadba o to, abyśmy go nie zgubili, a w przypadku odłożenia w zapomniane miejsce- znaleźli w kilka sekund.

Czujnik ten wyglądem przypomina kartę kredytową, dlatego też nie jest kłopotliwy w noszeniu czy budzący podejrzenia swym wyglądem.

Przy pomocy specjalnej aplikacji na smartfonie, która łączy się z czujnikiem, możemy za pomocą telefonu sprawdzać, gdzie znajduje się nasz portfel lub też otrzymywać powiadomienie, że zapomnieliśmy zabrać ze sobą portfela.

Nie ulega wątpliwości, że czujnik w portfelu to niezwykle wygodne urządzenie, które przyda się nie tylko osobom zapominalskim, ale także wszystkim, których życie toczy się w szybkim tempie.