5m

-4m lub 6m-

Automatyka w łazience

Dzisiaj bardzo nowoczesne łazienki wyposażone są w piękne, funkcjonalne meble i elegancką armaturę. Wszystko to jest projektowane przez ogromne zespoły ludzi, którzy prześcigają się w tworzeniu nowych rozwiązań do aranżacji łazienek.

Proponują nowe kształty i kolory, wprowadzają elementy wyposażenia z dawnych lat. Modne są obecnie akcenty w stylu epoki, ale przecież nie tylko wygląd tego pomieszczenia stanowi o jego znaczeniu.

Łazienka to specyficzne pomieszczenie w każdym domu, gdzie są wydzielone strefy z przynależnymi do nich funkcjami. Dla usprawnienia ich działania nawet tutaj zawitała automatyka.

Po zamontowaniu odpowiednich paneli sterowania można mieć wpływ na regulację ciepła. W łazience można utrzymywać w określonych godzinach podwyższoną temperaturę, aby prysznic czy kąpiel odbywały się w komfortowych warunkach.

Do nowoczesnego wyposażenia zaliczają się również bardzo eleganckie baterie umywalkowe nablatowe, których uchwyt reguluje potrzebną temperaturę wody. Te baterie są bezdotykowe, a więc wprowadzają element oszczędności, ponieważ zużywa się tylko tyle wody, ile w danym momencie potrzeba.